Новий рік '11

 

Хоча нам і сумно проводжати у вічність 2010 рік, проте прийшов час зустрічати 2011! Ми весело та активно провели час разом та запам’ятаємо це свято надовго! Адже немає нічого цікавішого,ніж мить, коли казка кружляє в повітрі, а на вікнах з’являються орнаменти художника- Мороза, коли все затихає в солодкому очікуванні дива! Переодягаючись в новорічний костюм ми самі стаємо невід’ємною частинкою феєрії та поринаємо у світ неймовірних вражень! Всього Вам найкращого в новому році!

joomlamodniyportal.ru

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.