Випуск 2009-2010

 

Перший випуск – це завжди фонтан емоцій! Здається ще тільки вчора Ви переступили поріг нашого клубу, а сьогодні вже такі впевнені в собі стоїте в ошатних мантіях, тримаючи в руках клубні сертифікати. Впевнено та радісно Ви демонструєте свої знання перед щасливими батьками! Цей неймовірно яскравий день назавжди залишиться в нашій пам’яті, і скільки б ще у нас не було випусків – ЦЕЙ ми будемо згадувати з особливими емоціями! В добрий час!

joomlamodniyportal.ru

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.