Новий рік '10

 

Немає нічого більш нестримного за дитячу фантазію та жагу до відчуття казки наяву. Втіленням дитячих прагнень є неперевершене свято, що є популярним майже у всіх країнах світу-свято, яке пахне мандаринами та ялинкою, свято, що сповнене дитячої радості та усмішок батьків-Новий рік! І ось, диво, в клубі зібралися вже не учні- а персонажі казок, які впевнено розповідали вірші та співали пісні англійською! Нехай кожен рік стане для Вас незабутнім та сповненим радісних подій!

joomlamodniyportal.ru

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.