Методична школа

 

 Наш Гарвард - це місце, де приємно і цікаво навчатись! 14 березня це відчули студенти педагогічного училища, які відвідали семінар методичної школи Harvard Professional Teaching. Заняття пройшло в чудовій творчій атмосфері.  Майбутні вчителі дізналися, як за допомогою різних цікавих завдань та ситуацій вчитель може не лише навчити спілкуватись іноземною мовою, але і розкрити творчі можливості і здібності учнів.

joomlamodniyportal.ru

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.