Захід: 27/11/14

 

Не лише іноземні мови вивчають учні у нашому клубі. Ми вчимо їх бути ввічливими, вихованими та вдячними. На позакласному заході, присвяченому Дню подяки 27 листопада група Плащевської Катерини Сергіївни навчилася дякувати різними мовами світу, дізналися про звичаї та традиції святкування цього свята, подякували своїм рідним матусям, татусям, дідусям та бабусям за те, що вони у них є. Особливо це було приємно бабусі одної із учениць, яка була присутня на святі та дуже розчулилася від щирих слів подяки, сказаних онукою.

joomlamodniyportal.ru

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.