Семінар 06/12/14

 

29.11.14 у нашому клубі був проведений методичний семінар - практикум на тему «Принципи навчання іноземних мов у різнорівневих групах»,  в ході якого наші викладачі поділились своїм досвідом викладання  мов у таких групах, обговорили прийоми, які можна використовувати на уроках з групами, де навчаються учні з неоднаковим темпом засвоєння матеріалу, наприклад, завдання, які вчитель може адаптувати для сильніших учнів, види роботи, що можуть застосовуватись, коли одні учні справляються із завданнями швидше за інших. 

joomlamodniyportal.ru

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.