Захід: 16/11/14

 

6 жовтня наша філія в Стрижавці відсвяткувала день Англійського Алфавіту. Цей позакласний виховний захід провела для своїх менших учнів іх викладач, яку вони дуже полюбили, Плащевська К.С. Діти із задоволенням будувати алфавітний потяг, рибалили, витягаючи вудкою букви-рибки та «пекли» піцу, при цьому повторюючи вивчені літери та слова. Наші учні дуже люблять такі заходи, бо вони проводяться весело та цікаво. Діти зізналися, що з нетерпінням чекають заходів у наступному місяці.

joomlamodniyportal.ru

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.