Harvard Business '14

 

Вітаємо! Наші студенти групи рівня pre-intermediate з компанії Кусто Агро завершили навчання та отримали сертифікати про проходження курсу Ділова англійська мова (Business English). Група в цілому та кожен студент зокрема показали чудові результати на письмовому та усному тесті, набравши високі бали. Рівень знань студентів приємно вразив нас ще на початку роботи з групою, а протягом пройденого курсу студенти поглибили свої знання та дізналися багато нового та цікавого. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

joomlamodniyportal.ru

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.