Захід: Family Day

 

17 жовтня у Harvard Language Club проводився позакласно-виховний захід "Family Day". Захід був спрямований на те, що учні не лише вивчили щось нове, але й попрактикували свої мовні навчики в позаурочний час. Наші учні такі талановиті, що в кінці ми мали готове сімейнє дерево, яке було створене протягом заходу. Головне - це їхні задоволені обличчя. Це найбільше натхнення для нас.

Викладач: Обертинська Аліна Юріївна
 

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.