Семінар в "IH"

 

21-23 cерпня 2014 року з метою підвищення кваліфікації наші викладачі відвідали семінари, що проводилися у міжнародному центрі вивчення та викладання англійської мови International House. Семінари були присвячені таким темам: Teaching writing to very young learners, Teaching writing-is it always boring?, Teaching business English, Teaching grammar communicatively, 10 common teaching mistakes, Recycling vocabulary with 9-12-year-olds, World of words-vocabulary games.

joomlamodniyportal.ru

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.