Семінар Hueber

 

28 серпня 2014 року видавництво Hueber, що спеціалізується на навчально-методичній літературі з німецької мови, відвідало Harvard Language Club із практичним семінаром з теми: «ModerneUnterrichtsgestaltungmitHueber Lehrwerken. Neue Tendenzen in der Grammatikvermittlung» («Створення сучасного уроку за допомогою підручників німецького видавництва Hueber. Нові тенденції у вивченні граматики»)

Доповідачем виступила Михайлова І.В., методист видавництва HUEBER в Україні, викладач НПУ імені М.П.Драгоманова в м. Києві, канд. психолог. наук, доцент

joomlamodniyportal.ru

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.