Тренінг Spring '14

 

Людина живе, розвивається і діє в групі. У колективі і під його впливом відбувається становлення особистості — формуються її спрямованість, суспільна активність, воля, створюються умови для саморегуляції та розвитку здібностей.  На наших тренінгах ми завжди працюємо в команді, вирішуємо спільні проблеми,які виникають під час роботи. Командні ігри дозволяють об’єднати викладачів в єдине ціле, створити атмосферу взаємодопомоги та взаєморозуміння. Такі ігри розвивають креативність та творчість у роботі кожного викладача. Наприклад, у грі «Мовчанка» викладачі проявили себе, як справжні художники, намалювавши спільну картину.В ній вони відтворили свій настрій та почуття. В грі «Копія» викладачі проявили свою творчість . Вони придумали «нові продукти», які будуть економити наш час в майбутньому.

joomlamodniyportal.ru

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.