Best Ways of Mastering a Language

Once you’ve decided that you want to learn English, what do you start with? If you are wondering how you can master the English language, check out these tips.

Детальніше...

Значення англійської мови в сучасному світі

В світі існує безліч країн, а мов, якими розмовляють їх жителі, ще більше. Як же населенню Землі зрозуміти один одного? Для цього існують міжнародні мови, які і дають змогу всім нам спілкуватися, незалежно від національності та місця проживання. Однією з міжнародних мов є англійська. Значення англійської мови в сучасному світі важко переоцінити. Адже не можна не зважати на вибір більше 1 мільярда людей, які її використовують. І якщо для половини з них вона є рідною, то близько 600 мільйонів вибрали саме її як іноземну.

Детальніше...

Як поліпшити вимову: керівництво до дії

Бажаєте знати, як поліпшити вимову? Вирішили позбутися акценту і довести свою вимову до досконалості? З чого почати роботу над англійською вимовою?

Працюйте над навичкою аудіювання.Чим краще ви розумієте англійську мову на слух, тим краще буде ваша вимова. У чому зв'язок розуміння мови на слух і поліпшення англійської вимови? Чим частіше ви слухаєте іноземну мову, тим чіткіше розрізняєте звуки.

Детальніше...

Як вивчати англійську за допомогою фільмім та серіалів

Кому варто вчити англійську мову по фільмам і серіалам? Кожен може сміливо братися за цей захоплюючий прийом навчання. Для початку виберіть відповідне за складністю відео, щоб вчення не перетворилося на муку. Якщо ви відчуваєте складнощі із сприйняттям мови на слух, радимо дивитися вже знайомі вам фільми. Виберіть собі відео з тих, що вже бачили. Так вам буде зрозумілий сюжет і не доведеться постійно тиснути на паузу і звірятися зі словником. Не забувайте про субтитри. Буває, що людині досить складно звикнути до звучання незнайомої мови. Тоді має сенс вдатися до їх допомоги.

Детальніше...

The world is a book, and those who do not travel read only one page.

 Моє життя – це постійні подорожі. Не можу сказати, що об’їздила увесь світ та відвідала всі країни, але у моєму мандрівному журналі вже є чимало незабутніх заміток: Польша, Німечинна, Бельгія, Нідерланди, Франція. Кожна подорож – це незліченні враження, цікаві знайомства та відкриття; кожна подорож – це ковток свіжого повітря, це щоразу нова сторінка, нові погляди на світ, це новий ти.

Детальніше...

Die Sprache der Liebe. Мова кохання

Навряд чи хто може назвати Німеччину « зоною вільного флірту». Добре це, чи погано? Лиш одне можна сказати точно: у пошуках кохання німці неквапливі та передбачливі. Які культурні відмінності існують у німців, коли йдеться про кохання?  І який він насправді – флірт по-німецьки?

Детальніше...

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Friends & Partners

Розробка та підтримка.