Володіння англійською у світі

У квітні цього року міжнародна освітня компанія EF Education випустила черговий, третій за рахунком, «Індекс EF 2017» - результати дослідження про володіння англійською мовою в світі. Росія показала значне зростання і обігнала Францію і Італію, але як і раніше залишилася в групі з низьким рівнем англійської мови.

Детальніше...

Канікули з користю.

Студентська пора і перші роки після випуску - найкращий час для експериментів і подорожей. Студентські програми дозволяють молодим українцям попрацювати за кордоном, при цьому з головою занурившись в інше культурне середовище та отримати найважливіший життєвий досвід.

Детальніше...

Іноземні студенти в США

Іноземні студенти в Америці: вчимося і працюємо В американських вищих навчальних закладах навчається близько 600 тис. іноземних студентів, більшість з яких (близько 80 тис. чол.) навчається в Каліфорнії і Нью-Йорку (66 тис. чол.). Однією з важливих складових студентського життя є робота в період навчання. Отож, поговоримо про можливість отримання іноземними студентами роботи в США.

Детальніше...

Рівні володіння Англійською

Рівні володіння англійською мовою Рівень володіння іноземною мовою визначають відповідно до стандартів CEFR – загальноєвропейської шкали мовної компетенції (The Common European Framework of Reference for Languages: Learning, Teaching, Assessment, CEFR або CEF). CEFR – спеціально розроблена класифікація рівнів володіння європейськими мовами, зокрема англійською мовою.

Детальніше...

Стереотипи про Англію

Кожен з нас хоч раз чув стереотипи про Англію, часом мудрі, що вводять в сумніви, чи ж, навпаки, - привертають увагу. Деякі доводи про англійців, до речі кажучи, є правдою, але все ж існує багато домислів про місцеву культуру, які хотілося б розвіяти.

Детальніше...

Британська Vs. американська англійська

Велика Британія і США мають спільну мову, але англійська по обидва боки Атлантики помітно відрізняється. Не потрібно бути носієм мови, щоб побачити різницю між двома варіантами однієї мови. Хоча ці два різновиди англійської відрізняються лише незначно, так, що більшість мовців не відчувають труднощів у розумінні один одного.

Детальніше...

Топ-10 кращих університетів США

У будь-якій частині світу знають, як престижно навчатися в Гарварді, Єлі або Прінстоні. Ці університети США входять в знамениту "Лігу плюща" - 8 найбільш значущих ВНЗ Америки, вступити в які дано лише 6-10% аплікантів: Columbia University, Harvard University, Princeton University, Yale University, Brown University, University of Pennsylvania, Cornell University, Dartmouth College.

Детальніше...

Дитячий табір "Fairy Land". Для маленьких королів та королев

Дитячий літній табір “Fairy Land” чекає на справжніх маленьких королів і королев! Шановні батьки! Школа іноземних мов «Harvard Language Club» дарує вашим діткам чудову можливість пройти підготовчі курси з англійської мови під час цікавої програми літнього табору. Якщо Вашій малечі від 4 до 6 років і Ви мрієте подарувати дитині незабутнє й корисне літо – тоді цей шанс саме для Вас! “Fairy Land” уже чекає! Локація табору – м.Вінниця.

Детальніше...

Літній Англомовний табір "SuperStar" 2017

Англомовний табір Harvard Super Star Camp скликає друзів! Табір розпочне свою роботу уже 5 червня 2017 року. Тому мерщій у Harvard Language Club, щоб встигнути записатися і не втратити шансу стати справжньою зіркою нашого літнього табору! Шановні батьки! 3 5 по 16 червня 2017 року на ваших діток чекає цікава і пізнавальна програма літнього табору, розрахована на учнів віком від 6 до 15 років.

Детальніше...

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Friends & Partners

Розробка та підтримка.