Нові підручники від Oxford UP

Oxford University Press- одне з найвидатніших Європейських видавництв, засноване в 1476 році - воно розвивається і сьогодні.  OUP має представництва в багатьох країнах світу і до речі являється найбільшим за фінансовим оборотом серед університетських видавництв.

Щорічно OUP видає більше 4500 нових підручників та забезпечує роботою 4000 осіб, штаб-квартира видавництва знаходиться в Англії. Підручники OUP ми почали використовувати нещодавно, але вони вже встигли себе зарекомендувати як професійні видання, які задовільняють всі вимоги Harvard LC. Проста та зрозуміла подача матеріалу як для викладача, так і для студента, наявність  ілюстрацій та безумовно якість виконання самого продукту - це все про підручники  Oxford University Press. 

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.