Harvard LC. We need a hero!

Привіт друзі! Harvard Language Club шукає власного героя і Ви маєте шанс допомогти нам в цьому. Намалюйте персонажа, який на Вашу думку найліпше підходить на роль героя HLC, ми не обмежуємо Вас у формах чи кольорах, дайте волю своїй фантазії. Створеного

персонажа Ви можете принести до клубу та віддати Вашому викладачеві або ж  відправити на E-mail вказаний в розділі "Контакти". Приймаємо Ваші роботи до 16-го травня.

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.