Нові підручники від Cambridge UP

Cambridge University Press - це видавництво, яке входить до складу Кембріджського університету.Основний вид діяльності - видання підручників для вивчення англійської мови. Засноване в 1534 році Генріхом VIII Тюдором, видавництво являється найстарішим та другим за

величиною у світі.  З нового навчального року всі учні "Harvard Language Club" мають можливість навчатися за підручникаи саме цього видавництва, що суттєво полегшує навчальний процес, а також прискорює засвоєння матеріалу. Приєднуйтеся! Ваш HLC.

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.