Англійська для Вашого бізнесу

Harvard Business Centre - це сучасний підхід до вивченні іноземних мов в корпоративному сегменті (B2B). Ми пропонуємо унікальні методики навчання, використовуємо сучасні підручники всесвітньо відомих видань(Cambridge University Press, Oxford University Press)

, ведемо ретельну політику підвищення кваліфікації викладачів, завдячуючи цим зусиллям Harvard BC може запропонувати своїм клієнтам послуги з вивчення іноземних мов Європейського рівня. Будуймо Ваш бізнес разом.

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.