Прокачай свій ґаджет!

Якщо ти не уявляєш свого життя без Harvard LC або ти щодня заходиш на нашу веб-сторінку та постиш коменти в наших представництвах ВК, Facebook, Twitter, а зустріч з іншими студентами Harvard LC приносить тобі більше позитиву ніж презент під новорічною ялинкою, тоді ця

новина для тебе :) Сучасна людина не уявляє свого життя без різноманітних гаджетів, вони допомагають тобі щодня: корисні додатки, файні треки, фотки для Instagram - це все в твоєму смартфоні. Ми підготували ексклюзивну добірку фірмових шпалер для твого помічника(смартфону, планшету чи ноутбуку). Контент буде доступний з 15 березня. Слідкуй за новинами. 

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.