Щиро вітаємо з Днем Вчителя!

 Шановні колеги!!! Щиро вітаю Вас з професійним святом! Висловлюю Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до студентів. Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою та милою приємністю.

 

Цими чудовими якостями Ви щедро ділитесь з студентами. Вам вірять, Вас люблять і шанують. Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх студентах.

Нехай стеляться перед вами легкі й щасливі шляхи, хай рясно колоситься ваша педагогічна нива й дає щедрі врожаї! Радості і добра вам, здоров’я і трудового довголіття, щирості від колег і друзів. Пам'ятайте, що саме ви робите цей світ добрішим і мудрішим, даєте людству надію на подальший розвиток!

З повагою директор ТОВ «Гарвард ЛенгвіджКлаб» Зінкевич Лілія Василівна

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.