Еталонні стандарти: Цінова політика

Ми чітко розуміємо, що в період хвилювань та економічних негараздів важливо виважено та помірковано приймати будь-які рішення і в першу чергу ті рішення, які безпосередньо впливатимуть на фінансово-матеріальний стан наших клієнтів.

Команда HLC вирішила винагородити наших постійних клієнтів і скасувала рішення про перегляд цінової політики Harvard language Club на 14'-15' навчальні роки для учнів, які навчалаються в клубі рік та більше, для нових клієнтів, які розпочали навчання з 30.05.14 діє нова тарифна сітка з якою Ви можете ознайомитися в розділі "Вартість Навчання". Команда HLC.

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.