Новий навчальний рік (14'-15')

Привіт! Вітаємо тебе з новим навчальним роком! Доки ти відпочивав та ніжився на пляжі під літнім сонечком, ми щодня плідно та натхненно працювали над удосконаленням навчальної системи Harvard language Club.

З абсолютною впевненістю можемо сказати, що в цьому році на тебе чекає безліч приємних інновацій та нововведень. Тож мерщій поспішай до нас, та незабудь прихопити друзів :). Твій Harvard Language Club.

Цікаве в Блогах:

Використання гри в навчальному процесі

Головний феномен гри полягає в тому, що, будучи розвагою, вона переростає в навчання, у творчість та у модель людських відносин.

Ще з давніх часів люди використовували гру як метод навчання. В наш час гра є важливою частиною навчального процесу як в дошкільних і шкільних, так і в позашкільних установах. Головна мета застосування гри – це активізація та інтенсифікація навчального процесу. Сьогодні гру використовують:

Read more...

Міні-анкета для студентів

Якщо Вами заволоділо непереборне бажання отримати якісні і сучасні знання за світовими стандартами та зробити вагомий внесок у своє майбутнє... Заповніть цю анкету та приєднуйтеся до Harvard Language Club вже сьогодні.

Натисніть для оновлення

Harvard Gift Store / Вітрина

Friends & Partners

Розробка та підтримка.